Styl a kvalita

Sítě proti hmyzu

Sítě
Kasko

Pevné okenní sítěSítě proti hmyzu na míru jsou praktickou ochranou před obtížným hmyzem. Nebrání výhledu ven, zpříjemní váš spánek a vytvoří bezpečnější prostředí pro děti.


Sítě proti hmyzu jsou nenápadné a neruší výhled z okna, to zaručuje technologie jejich výroby a způsobu instalace. Sítě proti hmyzu nebrání normálnímu otevírání, zavírání či vyklápění okna. Síť je vyrobena z poplastovaného šedého sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Sítě jsou kompatibilní s většinou profilů oken a rám je vyroben z kvalitních hliníkových profilů. Samozřejmostí je výběr ze široké škály barev.
Sítě
Kasko

Dveřní okenní sítěKřídlové dveřní sítě jsou stabilní a snadné řešení s pevný rámem a panty, které jsou montované přímo na rám dveří.


Dveřní sítě jsou jednoduché, pohodlné a snadno použitelné. Automaticky zavírací panty Vám odlehčí nutnost dveře zavírat. Výběr se širokého vzorníku barev zaručí co nejlepší sladění s vašimi okny.
Sítě
Kasko

Posuvné dveřní sítěPosuvné dveřní sítě proti hmyzu jsou úsporné a lehké řešení sítí, které lze snadno přizpůsobit většině dveří, a to přidáním rámů nebo lišt, které jsou vyrobené z kvalitních hliníkových profilů.


Posuvné sítě proti hmyzu lze použít u větších výplní otvorů, jako jsou posuvné dveře, či dvoudílné balkónové dveře. I u tohoto produktu je opět v nabídce mnoho různých dekorů barev.