Styl a kvalita

Hliníková okna

Slovaktual

Hliníková
okna

Energeticky úsporné budovy a budovy s téměř nulovou potřebou energie jsou trendem současné architektury. Díky důmyslným inovacím dosahují hliníková okna Slovaktual W 77HI vynikající hodnoty tepelné izolace. Splňují nejen požadavky náročných energetických norem, ale také vysoká očekávání na odolnost, trvanlivost a nadčasový vzhled.

Hliníková okna
1 Stabilní profilový systém
3komorový hliníkový profil se stavební hloubkou 77 mm vyniká svou pevností a stabilitou. Speciální povrchová úprava HWR výrazně zvyšuje stálost barvy a jejího lesku.

2 Izolační trojsklo
Izolační sklo je zapuštěno hlouběji do profilu křídla, což eliminuje orosení vnitřní tabule skla a profilu. Stavební hloubka umožňuje zasklení křídla až do tloušťky 66 mm. Při výběru optimálního izolačního skla se tak nemusíte omezovat.

3 Teplý distanční rámeček
Distanční rámeček Swisspacer U výrazně omezuje vznik tepelných mostů a eliminuje rosení oken. Brání unikání izolačního plynu z meziskelného prostoru a zároveň vniknutí vodních par dovnitř.

4 Tepelná vložka
Je vkládána pod sklo, eliminuje profukování a vylepšuje tepelněizolační vlastnosti okna.

5 100% vypěnění izolačních komor
Komory profilu jsou vyplněny po celém obvodu PUR pěnou, což zvyšuje tepelněizolační vlastnosti okna. Izolační pěna je vyráběna bez freonů a jako stabilizátory jsou použity pouze přírodní látky.

6 Středové těsnění COEX
Inovativní středové těsnění a geometrie izolačních příček jsou navrženy tak, aby výrazně přispěly k vysokým hodnotám tepelné izolace a těsnosti vůči hnanému dešti.

Varianty vyhotovení

Kvalita, moderní design, odolnost a trvanlivost použitých materiálů i precizní zpracování. V Slovaktuale jsme připraveni plnit i ty nejnáročnější požadavky, vyplývající z vašich skvělých projektů.W 77HI
Hliníková okna

W 77HI

Hliníková okna

W 77HI metalická barva

Hliníková okna

W 77HI eloxovaná barva

Hliníková okna

W 77HI pohled zevnitř

W 72 a W 72i
Hliníková okna

W 72

Hliníková okna

W72i, skryté křídlo, laminace

Hliníková okna

W 72i, skryté křídlo, barva RAL

Hliníková okna

W72, pohled zevnitř

W 65
Hliníková okna

W 65

Hliníková okna

W 65, přírodní hliník

Hliníková okna

W 65, barva RAL

Hliníková okna

W 65, pohled zevnitř