Styl a kvalita

Vnitřní parapety

Paramont

Dřevotřískové parapety

Parapet


Parapety nabízíme v 16 základních dekorech. Díky této široké kolekci, která obsahuje UNI barvy (bílá, šedá) i imitace kamene a masivu, se dají dobře sladit s interiérem a okny Vašeho domova.


Povrch parapetní desky tvoří vysoce oděruvzdorný laminát CPL, který se používá běžně na pracovní desky a je dodáván předními výrobci laminátu v Evropě. Laminát je stálobarevný a odolný proti UV záření, běžným domácím chemikáliím, vařící vodě a vysokým teplotám.

Ze spodní strany je nalisován speciální impregnovaný protitah, který slouží k zabránění průniku vlhkosti do parapetu a jeho prohýbání.

Varianty vyhotovení

Parapety
Paramont

Plastové GLOBAL

Parapet


Parapet s PVC jádrem dokončený PVC parapetní fólií.


Speciální pevné parapetní fólie jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou i vhodné do místností kde je větší výskyt vlhkosti. Parapety nevyžadují téměř žádnou údržbu a odolávají běžným domácím prostředkům. Mají dlouholetou dobu životnosti.

Vnitřní parapety z naší produkce nabízí pestrou škálu oblíbených dekorů a možností pro vkusné a stylové dokončení Vašeho interiéru.

Varianty vyhotovení

Parapety
Paramont

plastové REHAU Premium

Parapet


Parapety od renomovaného světového výrobce, které svými parametry vysoce přesahují běžné parapety vyskytující se na evropském trhu.


Parapety jsou vyráběné na základě dlouholetých zkušeností s výrobou plastových parapetů pro západoevropský trh.

Parapety nevyžadují téměř žádnou údržbu a odolávají běžným domácím prostředkům. Mají dlouholetou dobu životnosti. K dispozici jsou v dekorech: bílá, mramor a zlatý dub. Na zakázku je možné vyrobit více než 40 dekorů.

Varianty vyhotovení

Parapety