Styl a kvalita

Venkovní žaluzie

Kasko

Venkovní žaluzie

Žaluzie


Žaluzie

Venkovní žaluzie dnes představují nejpoužívanější způsob venkovního stínění. Díky svému umístnění před okny jsou účinnou tepelnou ochranou budov.


Při staženém stavu odráží sluneční paprsky a nedovolují jejich proniknutí do interiéru. Tím příznivě ovlivňují tepelné podmínky uvnitř budovy. Pomocí naklápění lamel si můžete plynule regulovat denní světlo v místnosti a tak zvolit příslušnou úroveň zatemnění. Venkovní žaluzie umožňují větrání otevřeným oknem i při jejich zatažení.

Jednotlivé typy venkovních žaluzií se liší především tvarem a šířkou lamely, typem ovládání a způsobem bočního vedení lamel. Venkovní žaluzie jsou originálním a funkčním doplňkem moderních fasád.

Promyšlený design tohoto typu řešení umožňuje také vytvoření konstrukce větších rozměrů, díky čemuž jsou často používány v případě budov s velkým zasklením.

Více druhů lamel, krycích plechu a nespočet barev dle standardu RAL vytváří neomezené možnosti interpretace Vašich představ budovy. Samonosnou žaluzii můžete namontovat dodatečně na hotovou stavbu.