Styl a kvalita

Interiérové žaluzie

Kasko

Horizontální žaluzie

Interiérové žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.

Žaluzie

ISOLINE

Horizontální žaluzie je základním modelem produktové řady ISOLINE určená pro prakticky všechny typy plastových oken.


Je vyráběna a dodávána s plastovými bočními krytkami převodovek. Díky tomu se stala nejpoužívanější žaluzií do plastových oken.
Žaluzie

ISOLINE LOCO

Jedná se o model produktové řady ISOLINE určené pro prakticky všechny typy plastových oken.


Žaluzie se vyrábí a dodává s plechovou krycí lištou LOCO, která díky svému designu dotváří celkovou vizáž moderního interiéru. Krycí lišta je zakončena tenkými plastovými krytkami ve stejné barvě krycí lišty. Technické i estetické provedení této žaluzie ji staví do pozice jak špičkového modelu produktové řady ISOLINE, tak nejlepšího modelu žaluzie v celé typové nabídce žaluzií. Její výhodou je estetičnost a cenová dostupnost.
Žaluzie

ISOLINE PRIM

Tato žaluzie je koncepčně novým nástupcem generace žaluzií ISOLINE a ISOLINE LOCO.


Spojuje v sobě všechny technické přednosti těchto typů. Díky spojení horního profilu a krycí lišty v jeden celek vzniklo kompaktní řešení. Je ovládaná řetízkem a nabízí tradiční barevnou škálu odstínů lamel, barevného sladění horního a dolního profilu. I nadále zůstává shodný postup zaměření a jednoduchý způsob montáž.
Kasko

Vertikální žaluzie

Žaluzie

Vertikální žaluzie jsou vyráběny na míru vašim potřebám a jsou dekorativním a praktickým stínicím prvkem.


Jsou ideální pro zastínění francouzských oken, posuvných dveří a jiných velkých prosklených ploch. Využívají se nejen v domácnostech a kancelářích, ale i ve školách či v nemocnicích. Vertikální látkové žaluzie jsou vhodné také k předělení velkých prostorů. Výhodou je široký výběr barev, vzorků a textur, které umožňují perfektně sladit prostor.