Styl a kvalita

Plastová okna

Slovaktual

Plastové okno Pasiv

Moderní a nízkoenergetické budovy se neobejdou bez oken s výjimečnými tepelněizolačními vlastnostmi. Plastová okna Slovaktual PASIV se stavební hloubkou 85 mm a trojitým sklem jsou pro energeticky hospodárné budovy přímo ideálním řešením. V předstihu splňují nejen nároky přísných norem, ale také požadavky na design, spolehlivost a trvanlivost.

Pasiv
1 Profilový systém
Pevný a stabilní 6komorový plastový profil s vynikajícími tepelněizolačními vlastnostmi a se stavební hloubkou 85 mm. Možnost předního nebo spodního (skrytého) odvodnění. Variantu HL i CL je možné doplnit o hliníkový klip.

2 Izolační trojsklo
V oknech PASIV CL je možné zasklení do šířky 48 mm, u PASIV HL až do šířky 56 mm.

3 Teplý distanční rámeček
Distanční rámeček brání unikání izolačního plynu z meziskelního prostoru a zároveň zabraňuje vniknutí vodních par dovnitř. Výrazně omezuje tepelné mosty a zvyšuje tepelněizolační vlastnosti okna.

4 Vlepování skla
Izolační sklo je pevně slepené s křídlem po celém obvodu. To zvyšuje pevnost a stabilitu celé konstrukce a hodnoty tepelné i zvukové izolace. Tabule skla se nedá z křídla vytlačit ven a okno je odolnější proti vloupání.

5 Pevné středové dorazové těsnění
Systém tří těsnění s pevným středovým těsněním přispívá k vyšší tepelné izolaci. Zvyšuje vodotěsnost okna i v případě hnaného deště. Pevná středová přepážka brání vypáčení křídla při vloupání a chrání kování před vlivem počasí.

Varianty vyhotovení

To nejlepší mezi našimi plastovými okny. Slovaktual PASIV se stavební hloubkou 85 mm a trojitým sklem dosahuje hodnoty tepelné izolace už od 0,73 W/(m2K). Pro moderní a energeticky hospodárné budovy jsou tato okna přímo ideálním řešením.Pasiv

PASIV CL

PASIV CL v laminaci

PASIV HL v laminaci

PASIV HL s hliníkovým klipem