Styl a kvalita

Venkovní parapety

Paramont

Tažený hliník

Parapet


Venkovní parapety jsou vyráběné v šířkách 50 - 400 mm s povrchovou úpravou eloxováním nebo komaxitováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí.


Optimální slitina z jakostních surovin, vyrobeno přesnou technologií: Al Mg Si 0,5 F22. Síla stěny dle šířky mezi 1,5 až 2,6 mm. K parapetům dodáváme také příslušenství. Na dodané parapety poskytujeme záruku 5 let.

Kvalitní úprava povrchu dle DIN-určené eloxování a úpravě povrchu práškováním s vysokou mechanickou odolností a barevnou stálostí. Snadná montáž je požadavkem praxe. Malé triky, které ji usnadňují jsou silnou stránkou tohoto systému.

Varianty vyhotovení

Parapety
Paramont

Ohýbaný hliník

Parapet


Tyto parapety jsou ekonomickou variantou pro dobře známé hliníkové parapety z taženého profilu. Charakterizují se srovnatelným vzhledem, trvanlivostí, jednoznačně se ale liší cenou. Tím se stávají dostupnými pro všechny, kteří hledají cenově přijatelné parapety pro svá okna.


Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je již dlouhodobě ověřený při výrobě, jak trapezových plechů tak i jiných střešních krytin. Jedná se o hliníkový plech z polyestrovým povlakem (tl. 0,8 mm), což zaručuje dlouholetou trvanlivost, odolnost a také stálobarevnost bez nutnosti obtížné údržby.

Varianty vyhotovení

Parapety
Paramont

Ohýbaný pozink

Parapet


Jsou nejlevnější variantou venkovních parapetů. Výhodou je vyšší tuhost při srovnání s ohýbaným hliníkem.


Parapety mají povrchovou úpravu, zajišťující dlouhou životnost materiálu.

Varianty vyhotovení

Parapety