Styl a kvalita

Plastová okna

Slovaktual

Plastové okno Standard

Standardní okenní systém s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi. Díky svým parametrům je určen zejména pro rekonstrukci bytových domů a rodinných domů.

Standard
1 Systém tří těsnění
Systém tří těsnění s pevným středovým dorazovým těsněním přispívá k vysokým hodnotám tepelné izolace. Pevný středový nos zaručuje vodotěsnost i v případě hnaného deště. Zároveň brání vypáčení křídla z rámu při pokusu o vloupání a chrání kování před vlivy počasí.

2 Vlepované sklo
Jedinečná technologie vlepování skla do profilu křídla zlepšuje stabilitu křídla, zvyšuje tepelněizolační a zvukověizolační vlastnosti okna až o 10 %. Slovaktual touto technologií vyrobil již více než 1 000 000 ks okenních jednotek.

3 Profilový systém
Konstrukční systém s vylepšenými tepelněizolačními vlastnostmi (Uf) a vyšší pevností a stabilitou. Všechny rozměrové kombinace profilů lze z vnější strany doplnit o hliníkový klip.

4 Izolační sklo
Pro plastová okna s profilem STANDARD OL a STANDARD CL je určeno izolační dvojsklo. Do profilů STANDARD OL+ nebo CL+ je možné použít izolační trojsklo až do šířky 38 mm.

Varianty vyhotovení

Standardní okenní systém s výbornými tepelněizolačními vlastnostmi s Uw od 0,91 W / (m 2K). Vlepované sklo a systém trojitého dorazového těsnění již ve standardu zajišťují zvýšenou ochranu před větrem, deštěm, hlukem.Standard
STANDARD CL

STANDARD CL

STANDARD CL

STANDARD CL+ s lamináciou

STANDARD OL

STANDARD OL+

STANDARD OL

STANDARD OL+ s lamináciou